Online Girişimcilik Eğitimi

Online Girişimcilik Eğitimi

4.950,00

Eğitim Tarihi: 17 Eylül 2024 – 22 Ekim 2024

Kendi işinizin patronu olmaya karar verdiyseniz bir şirketi kurarken nasıl bir süreçten geçmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Eğitimimizde bu işlemlere başlamadan önce, para ve zaman kaybına uğramadan gerekli süreçleri nasıl tamamlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Tüm dersler tamamlandıktan sonra 29 Ekim 2024 – Salı – 21:00-22:30′ da bir değerlendirme toplantısı yapılacak. Sonrasında katılımcılar onlarca girişimci kadının bulunduğu iletişim ağımıza dahil olacak.

Eğitim Tarihleri

17 Eylül 2024 – Salı – 21:00-22:30
24 Eylül 2024 – Salı – 21:00-22:30
01 Ekim 2024 – Salı – 21:00-22:30
08 Ekim 2024 – Salı – 21:00-22:30
15 Ekim 2024 – Salı – 21:00-22:30
22 Ekim 2024 – Salı – 21:00-22:30

 

İndirimli Fiyat için Kalan Süre!

Online Girişimcilik Eğitimi ile kendi işini kurmaya hazır ol!

Kendi işini kurma hayalinde olan, kurduğu işi büyütmek isteyen ya da network üzerine çalışmak isteyen kadınlarımızla girişimciliği tüm yönleri ile ele aldığımız online girişimcilik eğitimimizde buluşuyoruz.

Eğitimlerimizi alanlar markalarını kurup, sosyal medya kanallarını oluşturup, web sitelerinden, pazar yerlerinden satış yapmaya başladılar.

Kendi markasını kuran onlarca girişimci kadınla omuz omuza çalışmaya, üretmeye, yeni fikirler ortaya koymaya devam ediyoruz.

Eğer siz de bir iş kurmayı düşünüyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sosyal medyada ve pazar yerlerinde nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu eğitime mutlaka katılın ve girişimci kadınlar grubumuza dahil olun!

Eğitim online gerçekleştirilecektir. Dünyanın neresinde olursanız olun eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceksin!

Şirket ve marka kurma süreçleri

Network ve müşteri portföyü oluşturma

Ürün maliyetleri hesaplama, finans ve bütçe. Satış kanalları ve satış modelleri

Sosyal medya yönetimi

Yazılı, görsel ve hareketli içerik/reklam üretimi

Instagram algoritmaları ve istatistikler

Sosyal medya reklamları ve Business Manager

Web/blog sitesi bileşenleri ve servisler

Google My Busines ile Google işletmecisi olmak ve marka tanınırlığı sağlamak

Google Ads ile marka ulaşılabilirliğini artırmak ve satış yapmak

Google Adsense ile para kazanmak

Müşteri memnuniyeti sağlamak ve ölçmek

KOSGEB HİBE DESTEKLERİ EĞİTİMİ HEDİYE!

Kontenjan sınırlıdır, geç kalmadan kaydınızı yaptırın!

Kendi işinizin patronu olmaya karar verdiyseniz bir şirketi kurarken nasıl bir süreçten geçmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Online Girişimcilik Eğitimi ile bu işlemlere başlamadan önce, para ve zaman kaybına uğramadan gerekli süreçleri nasıl tamamlamanız gerektiğini öğreneceksiniz. 

Online Girişimcilik Eğitimi için 16 değerlendirme

 1. Sema (doğrulanmış kullanıcı)

  Hacer hanımla eğitimimiz bitmek üzere. Hiç buradan bakmamıştım dediğim noktalar oldu. Bir iş kurma sürecini en baştan sizlere anlatıyor. Samimi, keyifli geçen ders saatlerimiz oluyor. Siz de bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız harakete geçmek için kesinlikle Hacer hanım.

 2. User Avatar

  busray3454

  Yeni girişimci arkadaşlarım size tavsiyem kesinlikle Hacer Hanım’dan eğitim almadan bir girişimde bulunmamanızdır. İyi ki siz diyorum çünkü eğitim biteli uzun bir zaman olmasına rağmen asla bizi yalnız bırakmadınız hala kafamız sıkışsa Hacer Hanımmm yardımm diyoruz ve sizi anında bulabiliyoruz 🫶 @monamoistr ailesi olarakta Hacer Hanım gibi düşünmek Hacer Hanım gibi olmak için Hacer SUCUOĞLU ADIGÜZEL eğitimi şart diyoruz❣️❣️

 3. Elören

  Eğitim alalı yaklaşık 2 sene oldu sanırım, hâlâ her anlamda desteğini hissediyorsunuz gerçekten işini mükemmel yapan bir insan Hacer hanım iyiki yollarımız kesişmiş öncelikle insanlığı ve daha sonra kattığı her şey için çok teşekkürler:)

 4. @seensshop

  Dopdolu bir eğitimdi. @seensshop’un en büyük destekçisi Hacer Hanım oldu. Markanıza, size her anlamda desteğe hazır bir öğretmen ve abla. İyi ki eğitime katılma fırsatım oldu. Gruptaki arkadaşlarla samimiyetimizden bahsetmiyorum bile… Kısaca iyi ki!

 5. @cıbık_tugba

  Hacer Hanım eğitimin önemi bir yanao kadar motive edicisiniz ki bu yola iyi ki sizin gibi bir eğitmenle çıkmışım.Biribirinden güzel arkadaşlıklar da cabası oldu. Yeni katılacak herkes çok şanslı.

 6. @ebrubaglar

  Yeni eğitim alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun, yolları açık olsun. Eğitimde iş kurmak ile ilgili her detayı öğrendik, bilginizi ve vaktinizi eğitimin dışında çıkarak aktardınız. Her şey için teşekkürler.

 7. @dilekeyn

  Yapabilir miyim diye düşünmeyin. Bu eğitimi aldığınızda Hacer Hanım’ın ayrıcalığını hissettiğinizde terddütsüz bir yerden başlıyorsunuz.

 8. @hacer8369

  Bir yerlerden başlamalıyım diyorsan mutlaka bu eğitime katılmalısın. Hacer Hanım yılların ona kazandırdığı bilgi birikimini yeni başlayanlar için hiç terddütsüz en iyi aktaran çok kaliteli bir eğitimci.

 9. @hakikideri_53

  Hep bir şeyler yapabilirim diyordum ama sayenizde daha fazlasını da başarabileceğimden eminim. İyi ki varsınız Hacer Hanım.

 10. @beraber_etamin_isleyelim

  Dersler bittiğinde o kadar üzüldüm ki ama Whatsap grubumuzdan sürekli irtibattayız. İş hayatıma katkılarından dolayı Hacer Hanım’a teşekkürler.

 11. @esrablr

  Hacer Hanım bu eğitimde sadece Instagram’dan satış yapmayı anlatmıyor, bir markayı en başından kurup büyütmeyi anlatıyor. Başka bir yerde bulunmayacak bir içerik var.Ben eğitimi tamamladım ve önemli zannettiğim şeylerin önemsiz olduğunu gördüm, yönelmem gerekenleri öğrendim.

 12. @rtugceyildiz

  Tam aklımdan kendi işimi kurmak geçerken denk geldik Hacer Hanım’la. Bu bir işaret olmalı diye hemen kaydoldum eğitime. Öğrendiğim pek çok şey oldu, bildiğim şeylerin de derinine inmiş olduk.Son haftadayız şu an, dersler çok akıcı, sohbet havasında, konuşarak ve paylaşarak geçiyor. Altı hafta mı ooohhoo dediğim eğitim neredeyse bitti bile. Eğitimi almayı düşünen varsa gerçekten çok şey katıyor, hem Hacer Hnaım’ın tecrübeleri hem dehem diğer katılımcıların paylaştıkları ve sordukları.

 13. @banubilgiseven

  Çok faydalı akıcı, keyifli, uygulamadaki ihyiyaçlara ve sorulara yanıt veren, nokta atışı bir eğitim ve keyifle dinlenen, çok şeker ve cin gibi bir eğitimci. Aradığım ne varsa buldum, herkese tavsiyemdir.

 14. User Avatar

  @sanat.geoart

  Eğitimde son haftadayız. O kadar çok şey öğrendik ki… İnsan bilmediğinden korkuyor. Fakat öğrendikçe, hangi sırayla adım atacağını gördükçe hem kendine güveni yerine geliyor hem de daha hızlı ve sistematik hareket edebiliyor. Hacer Hanım’ın hakkını ödemek mümkün değil. Herkese tavsiye ederim.

 15. User Avatar

  @butikeymenes

  Hali hazırda eğitim almaya devam ediyorum, ne bilmediklerim, ne yanlış yaptıklarım varmış eğitimde anladım. 1 saat nasıl geççiyor hiç anlamıyorum. İyi ki sizinle yolumuz kesişmiş, öğrenecek daha çok şeyim var.

 16. User Avatar

  @seensshop

  2. kez gruba katılsam mı diye düşünürken tüm katılımcıaların olduğu Whatsapp grubundan etkileşime geçmemiz şahane oldu. Herkes birbirine destek oluyor, teşekkürler her şey için

Değerlendirme yap

Hoşunuza gidebilir…

İndirim!
0
  0
  Sepetim
  Sepetiniz BoşMağazaya Dön
  Sobeti Aç
  Yardım ister misiniz?
  Merhaba,
  Online Girişimcilik Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?